top of page
מדיניות פרטיות / תקנון האתר ותנאי השימוש

ראשית דבר:
בתקנון הזה יש כל מיני משפטים וביטויים משפטיים, אם תרצו תוכלו לעיין גם בהם, אבל בואו קודם נדבר עברית.
בפשטות, במספר נקודות, מה התקנון הזה אומר.

האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אולם הוא כמובן, מיועד גם לנשים.

א. חוג לגו ומדע הוא חוג שמתקיים אצלכם בבית מול מסך המחשב.

לאחר ההרשמה, תישלח אליכם ערכת הלגו הייחודית שלנו.

הערכה מורכת מחלקי לגו מקוריים בלבד ומנוע חשמלי (ניתן לראות אותה בתמונה באתר).

הערכה מושאלת כל זמן שאתם מנויים לחוג ותצטרכו להחזיר אותה בסיום החוג.

(דמי המנוי הם למעשה עבור השכרת הערכה והשימוש באתר התוכן עצמו).

ב. ברגע ההרשמה ייפתח באתר האינטראקטיבי השיעור הראשון ומשם בכל שבוע ייפתח שיעור חדש.

בכל שיעור תוכן יש הוראות בנייה ל 2 דגמים, אחד כחלק משיעור התוכן ואחד חווייתי.

החוג נמשך 36 שבועות (כ 9 חודשים) והוא כולל 36 שיעורים ובכל שיעור נלמד נושא מדעי / טכנולוגי חדש.

עם זאת ניתן להמשיך את המנוי ללא הגבלת זמן - עד לביטול.

 

ג. איך מצטרפים?

ההצטרפות לחוג נעשית באתר עצמו באמצעות כרטיס אשראי. החיוב הוא מנוי חודשי מתחדש (הוראת קבע) ולא תופס מסגרת.

לוחצים על "הצטרפות" שלב א' ממלאים את הפרטים, שלב ב' התשלום.

לאחר מכן תקבלו מייל אישור הרשמה (גם אנחנו נקבל אותו) והערכה תצא לחברת השליחויות.

היא צפויה להגיע אליכם הביתה תוך כ 4-5 ימי עסקים.

ד. איך מבטלים את החוג?

החוג הוא ללא התחייבות, כלומר אפשר לעצור בכל שלב.

במידה ורוצים לעצור,יוצרים קשר באחד מדרכי התקשורת איתנו, נסביר לכם איך לסדר את הערכה,

ולאחר מכן נשלח לכם ברקוד להדפסה.

את הברקוד תדביקו על האריזה ו... זהו בערך.

שליח ייצור אתכם קשר ויאסוף את הערכה.

ברגע שהערכה תגיע - המנוי באתר ייעצר והחיובים העתידיים ייפסקו.

*** חשוב להדגיש – לא נוכל לזכות בגין חלקי חודש. אז כך שכדאי ליצור קשר כמה שיותר קרוב למועד החיוב הבא (אך לא לעבור אותו)..

ה. מה אם איבדתי חלק?

במקרה כזה, יוצרים קשר, ואנו נשלח לכם את החלק החסר בדואר (רגיל).

ברוב המקרים, אם מדובר על חלק "רגיל" פה ושם, החלק והמשלוח הם ללא עלות.

במקרה של חלק "מהותי" כמו המנוע / בית הסוללות - זה יהיה בתשלום.

ו. האם אפשר לרכוש את הערכה?

לצערנו, בשלב זה, לא ניתן לרכוש את הערכה.

הערכה כאמור, מושאלת לכם לתקופת החוג ויש להחזירה בסיום המנוי.

ז. התכניות והמסלולים:

1. מסלול החוג + ערכה בהשאלה.

2. מסלול רכישת הערכה בלבד.

כל פרטי המסלולים, מופיעים בדף ההצטרפות לחוג. מומלץ לשאול את מפעיל החוג את כל הפרטים שלא ברורים לכם.

 

זהו בגדול.

אם יש לכם שאלות נוספות, יש בדף הבית חלק של שאלות ותשובות שיכול לעזור לכם.

ובכל מקרה, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ואשמח לענות על כל שאלה.

שחר

 

ועכשיו לחלק בו יש משפטים וביטויים חשובים, אבל בשפה קצת יותר מקצועית.

תקנון ותנאי שימוש באתר של "בריקידע חוגי לגו ומדע" www.brickyeda.co.il

תקנון זה וכל הסעיפים תחתיו מגדירים את תנאי השימוש, זכויותיך וחובותיך בעת השימוש, הגלישה וכן בעת רכישת מוצרים באתר של בריקידע חוגי לגו ומדע www.online.brickyeda.co.il 

עליך לעיין בתקנון ותנאי השימוש, הצהרת הפרטיות, תנאי מסחר אספקה ומשלוח, ומדיניות ביטולים בקפידה – ולפני כל פעולה ו/או רכישה באתר, מפני שתנאים אלו מהווים הסכם מחייב בינך לבין “בריקידע” ח.פ. 034894196 (“החברה”) אשר מפעילה את האתר. לכן, אם מסיבה כלשהי אינך מסכים לתנאי כלשהו מתנאי שימוש אלו עליך להימנע משימוש כלשהו באתר ולהימנע משימוש באתר, מרכישה או מהזמנה של מוצרים ו/או שירותים דרך האתר.

האתר מאפשר לבצע רכישות של קורס מרובה שיעורים.

תנאי הרשמה ותשלום

בעת ההרשמה יגדיר הלקוח שם משתמש וסיסמא. יש לשמור את שם המשתמש והסיסמה בסודיות. שם המשתמש והסיסמא האישית נועדו לשימוש אישי בלבד. בשום מקרה שהוא, מפעילת האתר לא תישא באחריות לכל פגיעה בפרטיות או כל פגיעה אחרת שתיגרם עקב שימוש לא מורשה בשם המשתמש ובסיסמה האישית.

החברה (לפי העניין) תדאג לאספקת המוצרים הנרכשים באתר לכתובת בישראל ו\או לנקודת איסוף בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים.

 

מועד השלמת הזמנה.

רק אישור בדבר ביצוע הזמנה שהתקבל בדואר האלקטרוני של הלקוח הכולל את פרטי ההזמנה הרלוונטיים, לרבות מספר ההזמנה, פרטי הלקוח ופרטי ההזמנה, יהווה אישור על קליטת ההזמנה אצל מפעילת האתר. מועד השלמת הזמנה ייראה כמועד אישור ההזמנה על ידי כל הבאים, במצטבר (א) אישור חברת האשראי של הלקוח; (ג) אישור מפעילת האתר (להלן: "המועד הקובע"), וכל המועדים הרלוונטיים, לרבות לצרכי קביעת מועדי אספקה, ייספרו החל מהמועד הקובע בלבד. עיכובים שבאחריות הלקוח יהיו באחריותו בלבד, בהתאם להוראות סעיף 43 לחוק החוזים (חלק כללי), תשל"ג-1973.

משלוח המוצרים מבוצע באמצעות שירות משלוחים או דואר ישראל , לכתובת שנמסרה על ידי הלקוח במועד ביצוע ההרשמה.

אספקת המוצרים לבית הלקוח באמצעות שירות המשלוחים או שירות הדואר תהייה בהתאם לתנאי חברת המשלוחים או דואר ישראל (בהתאמה) וכפוף לאזורי החלוקה שלהם.

אימות זהות או דרישת פרטים נוספים. מפעילת האתר  ו/או הספקים ו/או מי מטעמם רשאים לדרוש, בכל עת, פרטים נוספים או אסמכתאות (כגון הצגת תעודת זהות) לגבי המשתמש ו/או בעל כרטיס האשראי ששימש להזמנה, לרבות לצורך זיהוי ו/או חתימתו של בעל כרטיס האשראי על גבי שובר כתנאי למסירה המוצר.

 

ביטול קורס

ניתן לבטל את הרישום בחוג הלגו אונליין ולעצור את החיוב הבא בכל זמן נתון.

החיוב יבוצע אחת לחודש, בכל חודש עוקב מיום התשלום הראשון.

התשלום הינו עבור שימוש בתכני האתר והשאלת הערכה לחודש קדימה.

ביטול השתתפות באמצע החודש לא יזכה את הלקוח בגין החיוב החודשי או חלקו החל על אותו חודש.

ביטול הרישום והפסקת החיוב מותנים בהשבת הערכה במלואה לחברה,

זאת באמצעות שליח שהחברה תוציא ללקוח.

הביע הלקוח רצון לסיים / לעצור את ההשתתפות בחוג הלגו אונליין, ייצור קשר עם החברה באחד מדרכי התקשורת המופיעים באתר ויציין את בקשתו לסיום ההשתתפות.

טרם השליחה יוודא הלקוח מול החברה, כי כל החלקים בערכה קיימים תקינים כפי שקיבל אותם במועד הרישום. לאחר ווידוא כי כל חלקי הערכה קיימים תקינים, החברה תמציא ללקוח שובר משלוח דיגיטלי שיישלח במייל. הלקוח ידביק את שובר המשלוח על אריזת הקרטון המקורית של הערכה ויעביר אותה באמצעות שליח  לחברה.

ביטול הרישום והפסקת החיוב יבוצעו לאחר השבת הערכה במלואה לחברה.
 

אבדן / נזק לערכה ו/או לחלקיה:

ערכת החוג, תוכננה ומולאה בקפידה ע"י חברת בריקידע, ומכילה מוצרי לגו ועזרים נוספים ונשלחת במארז ייעודי וייחודי.

הלקוח ישמור את המארז והערכה שמישים ותקינים למשך כל זמן השימוש באתר ובשירותי החברה.

באחריות הלקוח לבדוק את תכולת הערכה תוך 24 שעות מרגע מסירתה ע"י השליח, ולעדכן באם חסרים חלקים.

כל אבדן או נזק למארז ו/או לערכה ו/או לחלקי הלגו ובכללם המנוע ובית הסוללות יחוייבו עפ"י מחירון החלקים שנמצא במשרדי חברת 'בריקידע'.

ללקוח קיימת האפשרות לפנות לחברה במהלך תקופת השימוש באתר ולהשלים ו/או להחליף חלק שניזוק / אבד.

השלמה של חלקים הינה בתשלום עפ"י מחירון החלקים הקיים במשרדי החברה בתוספת דמי משלוח.

תנאים כלליים

רכישות מוצרים/שירותים על ידך באתר מותנית בכך שעליך להיות בן 18 שנים לפחות בעת ביצוע הרכישה, וכן בכך שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל, וחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת.

השימוש באתר ובתכנים ניתן לשימוש כמות שהוא (AS IS) בהתאם להחלטת החברה, ולא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בגין תכונות השימוש, המגבלות או התגובות שיעורר הפרסום באתר ובמכשירי הקצה. השימוש, אפוא, בתכנים המוצגים באתר ובמכשירי הקצה ובשירותי האתר, יעשה על אחריותך הבלעדית והמלאה.

לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך. החברה אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי החברה, נזקים, קלקולים, תקלות – לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר – אצל החברה או מי מספקיה. בכל שימוש באתר הגולש מוותר על כל תביעה, טענה או דרישה כנגד הבלוג או מי מטעמו.

בפרט, הגולש פוטר ומשחרר את החברה ו/או מי מטעמה באופן מוחלט ובלתי חוזר מאחריות כלשהי לכל נזק (ישיר או עקיף), הפסד, אבדן (לרבות אובדן רווח) או הוצאה מכל מן וסוג שהוא, דמי נזיקין עונשים, דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, או אובדן הנתונים (“פיצוי”), שנגרמו או ייגרמו לך או לצד שלישי והקשורים, במישרין או בעקיפין, לתכנים המועלים או המופיעים באתר (לרבות תכנים שאתה העלית לאתר או נתת את אישורך להעלותם), או לשירותים באתר.

כמו כן אתה פוטר את החברה ו/או מי מטעמה מאחריות לפיצוי כלשהו בגין עיכוב בשימוש או אי יכולת להשתמש באתר או בגין אספקה של שירותים, או בגין כל מידע, תוכנה, מוצר, שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות האתר או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר. כל זאת, בין בהתבסס על הסכם ובין בנזיקין, בין באחריות מוחלטת ובין בכל עילה אחרת, אפילו אם נודע לחברה או מי מטעמה על האפשרות של נזק כלשהו שעלול להיגרם. היעדר אחריותה של החברה ו/או מי מטעמה יחול אף אם הפעילה ו/או יכולה הייתה להפעיל פיקוח כלשהו ואף במצב בו נודעה לה האפשרות לנזק כלשהו, שעלול להיגרם לגולש או לצד שלישי כלשהו, וזאת בכל הקשור והנוגע לאתר, לשימוש בו, לאי יכולת להשתמש בו, לביטול השירותים, הגבלתם או להפסקתם.

כל המידע והתכנים המתפרסם באתר (בין היתר כל שירות, פרסום, איור, קטע וידאו, תמונה, שרטוט, דעה, עצה וקישורים לאתרים אחרים) אינו באחריות החברה או מי מטעמה ואינו מהווה המלצה או חוות דעת מוסמכת, והשימוש וההסתמכות עליהם הם באחריות הגולש בלבד. אין החברה או מי מטעמה אחראים לנכונות ודיוק המידע או השירותים הניתנים או לכל נזק – עקיף או ישיר – שייגרם לגולש או לרכושו עקב השימוש או הסתמכות על התכנים והמידע המופיעים באתר או בשירותיו.

החברה אינה אחראית להתאמת השירותים לגולש וזמינותם של השירותים באתר. החברה אינה מתחייבת שהשירותים לא יופרעו, יופסקו או יינתנו כסדרם, או יהיו חסינים מפני תקלות, נזקים, קלקולים, כשלים בתוכנה או חומרה, בקווי מערכות תקשורת אצל החברה האתר או מי מטעמם. החברה אינה מתחייבת על חסינות מפני גישה בלתי מורשת למחשביה ושירותיה או מי מטעמה, ולא תהיה אחראית בגין גישה שכזו.

החברה רשאית לסגור את האתר ולשנות מעת לעת את מבנהו, מראהו וזמינותם של השירותים והתכנים הניתנים בו וזאת ללא צורך להודיע לך על כך מראש. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי האתר בקשר לכך.

אין החברה מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל, עקב הימצאותו של קישור לאתר מסוים באתר אינה מלמדת כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, והחברה לא תישא בכל אחריות בקשר לכך.

 

האתר מכיל (אך לא בהכרח) קישורים לאתרים ושירותים אחרים. החברה לא מתחייבת כי הקישורים הללו תקינים ומובילים לאתר פעיל או רלוונטי. הימצאות הקישור באתר אינה מרמזת על תקינות האתר המקושר ועל רלוונטיות הקישור לאתר ו/או לחברה, החברה אינה אחראית על התוכן המוצג באתר המקושר ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם. החברה קוראת לגולש לקרוא בעיון וקפידה את מדיניות האתר המקושר ואת הצהרת הפרטיות בו.

אין לראות במתן קישורים אלו כעידוד או אישור של החברה לתכנים המופיעים באתר המקושר, וכל שימוש בתכנים אלו נעשה באחריות הגולש, ובהבנה כי עזב את האתר ותקנון זה אינו חל עליו, והוא כפוף לתנאי השימוש והמדיניות של האתר המקושר.

 

מבלי לגרוע באמור לעיל החברה אינה אחראית לכל נזק, עקיף או ישיר שייגרם לך או לרכושך כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים אליהם תגיע באמצעות או דרך שימוש או קישור הקיימים באתר ו/או בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר ע”י צדדים שלישיים.

 

החברה רשאית להפסיק את השימוש שאתה עושה באתר אם לא תעמוד באילו מתנאי הסכם זה.

החברה רשאית לשנות את תנאי שימוש אלה מעת לעת מבלי למסור על כך הודעה מראש, אלא לפרסם את התנאים החדשים ותחילת תוקפם יהיה פרסומם.

קניין רוחני – מלוא זכויות היוצרים, סימני המסחר והקניין הרוחני באתר, לרבות בתכני האתר, בעיצוב האתר, ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, תמונה, טקסט וכל חומר אחר הכלול באתר, הינם בבעלות החברה בלבד. אין להעתיק, לצלם, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי אחד מאלו.

זכויות יוצרים - אנו עושים ככל הניתן לציין את המקורות החיצוניים בהם נעשה שימוש וביניהם תמונות, קישורים, סרטונים וכדומה. אין כוונה להפר זכויות יוצרים. אם נתקלתם במקרה כזה באתר, יותר מנשמח לתת קרדיט כנדרש.

סמכויות שיפוט - כל סכסוך משפטי יידון בבית משפט בישראל בלבד, במחוז ת”א, על פי הדין הישראלי בלבד.

 

שימוש בעוגיות (cookies)

מפעילת האתר תהא רשאית לעשות שימוש ב"עוגיות", קבצי טקסט קטנים אשר מאוחסנים על הכונן הקשיח של מחשב המשתמש, לרבות על מנת לספק לך שירות מהיר ויעיל ולחסוך ממך את הצורך להזין את פרטיך האישיים בכל כניסה לאתר. אתה יכול לכוון את תוכנת הדפדפן שלך כך שלא ייקלטו במחשב "עוגיות" או שיימחקו.

bottom of page